Slovenia Wedding Photographer

pokale

DOLZadetki 1 - 20 od 38 najdenih (0.02 sekunde)
Razvrščanje rezultatov iskanja: Po pomebnosti

• pri članih A ga je osvojila ekipa PGD Loka 1 , ter članih B ekipa PGD Topole B2 . Najboljšim ekipam sta pokale podelila predsednik Gasilske zveze Mengeš Janez Koncilja in predsednik PGD Loka Robert Ručigaj. Kljub nagajivemu vremenu, se je gasilsko tekmovanje srečno in uspešno končalo.

• zaključimo s piknikom, na katerem najboljši mladi nogometni navdušenci za svoj trud in sodelovanje prejmejo tudi pokale. POGOJI ZA UDELEŽBONogometni klub AC Milan ima za svoje nogometne tabore dokaj zahtevne administrativne pogoje za udeležbo. Vsak udeleženec mora predati:• Uradno prijavo s pooblastilom staršem za 3 dnevno

• mesto Žajni žonglerji Praktična darila je dobilo vseh devet udeležencev, prvi trije pa tudi pokale. Ob zaključku turnirja so vsi udeleženci izrazili željo po nadaljevanju tekmovalnega sistema v malem nogometu ob visokogorski planinski postojanki na Korošici, 1808 m, morda tudi z dopolnjenim programom!

Rezultati iskanja: 1 2 Naslednja Skok Gor