točk

DOLZadetki 1 - 20 od 99 najdenih (0.04 sekunde)
Razvrščanje rezultatov iskanja: Po pomebnosti

• Jelen (Slo/Suzuki), 6. Sašo Kragelj (Slo/Yamaha), ... MX3 Orehova vas, Slovenija (skupno): 1. Demaria / 45 točk, 2. Breugelmans / 45 točk, 3. Beggi / 44 točk, 4. Ristori / 35 točk, 5. Oddenino / 30 točk, 6. Kragelj / 28 točk, ... Fotografije

• 04. junij 2006 v znamenju sedmic: 7. MX3 dirka, 2x po 7 točk Tomelilla, ? vedska Sašo Kragelj je na leto??nji sedmi dirki za Svetovno prvenstvo MX3 v motokrosu ponovno nanizal solidno ??tevilo točk. V obeh dirkah je zasedel 14. mesto in s tem zbral dvakrat po 7

• 5.člen Višina štipendije se določi v točkah. Vrednost točke določi izvršni odbor DHS (v nadaljevanju IO DHS) v skladu z določili Vlade Republike Slovenije, na podlagi katerih temelji tudi ta pravilnik, ki ima za osnovo
  • zelo dobro štartal in dirkal med prvimi. Nato je izgubil nekaj mest a kljub temu končal prvo dirko kot 8. (13 točk). V drugo je imel Sašo takoj po štartu nekoliko smole, se zapletel z drugimi tekmovalci in moral nadaljevati dirko dobesedno z repa. Ponovno je dokazal svojo vztrajnost ter ??portni duh saj je iz kroga v krog pridobival
  • Elektronski kompas, višinomer, senzor temperature 1.000 uporabniških točk z imenom in simbolom; 50 rut 10.000 točk v sledi; 20 sledi (500 točk vsaka) vodenje po sledi v obe smeri Združljiv z monitorjem srčnega utripa in GSC 10 senzorem

• 16. september 2007 Sašo Kragelj na domači progi s polnim izkupičkom točk Radizel, Orehova vas Sašo Kragelj (AMD Feroda) je na domači progi na dirki za Dr??avno prvenstvo suvereno zmagal ter ponovno zbral polno ??tevilo mo??nih točk. Ob progi v Radizelu se je sicer zbralo
  • 10. september 2006 Sašo na domačem terenu z maksimalnim izkupičkom točk Radizel, Slovenija Na leto??nji predzadnji dirki za Dr??avno prvenstvo v motokrosu je Sašo Kragelj v razredu Open dvakrat zmagal in tako osvojil maksimalno mo??no ??tevilo točk. V Radizelu, motokros
  • uvrstil na 11.mesto, v drugi vožnji je bil 14., skupno je osvojil 13.mesto za hrvatom Nenadom ? ipkom (tudi 17 točk). Na vrhu lestvice MX3 po tekmi v Kegumsu vodi ??vicar Bill Julien z 129 točkami, sledita mu Breugelmans (Belgija, 113 točk) in Kadelček (Če??ka, 113 točk). Administrator

• 20. april 2008 Novih 50 točk za Saša Kraglja v Državnem prvenstvu Sašo Kragelj (GEODRILL Racing Team) si je na drugi dirki za Državno prvenstvo ponovno privozil maksimalni izkupiček točk. Zmagal je tako v prvem kot tudi
Rezultati iskanja: 1 2 3 4 5 Naslednja Skok Gor