Slovenia Wedding Photographer

zasedla

DOLZadetki 1 - 20 od 38 najdenih (0.02 sekunde)
Razvrščanje rezultatov iskanja: Po pomebnosti

• priboriti glavne dirke. V razredu MX3 je kvalifikacije končal na 16. mestu. Skupno je Slovenija v kvalifikacijah zasedla 26. mesto. Zmagovalci so postali svetovni prvaki Američani. V nedeljo dopoldan so se slovenski reprezentanti med 13 ekipami potegovali za zmago in zadnje prosto mesto v finalu A. Toda tudi tokrat sta bila na progi le dva
  • in Jernej Irt so se na progi v bolgarskem mestu Sevlijevo merili za evropski pokal narodov, slovenska ekipa pa je zasedla visoko šesto mesto. Slovenci so sicer prišli v Bolgarijo braniti lansko odlično četrto mesto. Že pred prihodom so se zavedali, da pred njimi ni lahka naloga, kajti vse reprezentance so prišle v
  • velik tekmovalni uspeh naših mladih šampionov. Tako sta Anže LANIŠEK in Jan PAVC ALIBABIČ zasedla 3. in 4. mesto v svoji kategoriji. Sledil je nastop 15 letnikov, kjer je Jaka KOSEC pometel z vso konkurenco in z naskokom 10-ih točk prepričljivo zmagal. A najbolj napeta pa je bila ekipna tekma, kljub temu, da sta kar

• in Jernej Irt so se na progi v bolgarskem mestu Sevlijevo merili za evropski pokal narodov, slovenska ekipa pa je zasedla visoko šesto mesto. 20. september 2008 6. mesto na kvalifikacijah evropskega pokala narodov Na progi v Sevlievu, ki je bila lani proglašena za najboljšo motokros progo na
  • podobi le s mavčno ploščo, s čimer se je s 15 cm stanjšala na 3 cm, ostalih 12 cm je zasedla vgradna omarica za kozmetiko in toaleto. Na desni so vidne napeljave kanalizacije in vode, ter kot posebnost, odračevalnik školjke stranišča! Filter je v krogcu >>

• in pred oblastmi.Po prvi svetovni vojni je bila Istra dodeljena Italiji . Novembra leta 1918 je italijanska vojska zasedla Izolo. Z Rapalsko pogodbo, 12. novembra 1920, pa je bilo ozemlje občine Izola priključeno Italiji. Do velikih sprememb je tudi v Izoli prišlo po drugi svetovni vojni , zlasti po letih 1954 do 1956, ko se je zaradi
  • ). Prvo je prejelo prvo, drugo pa drugo nagrado. Leta 1997 je na tekmovanju za najlepši slovenski valček zasedla drugo mesto pesem Rad imej vse ljudi . V Števerjanu 2002 je bila polka Braneta Klavžarja z mojim besedilom Muzikanti smo zmagovalka po izbiri občinstva, seveda v izvedbi obetavnih in priljubljenih Modrijanov iz
  • reprezentanca bo na progi Matterley Basin sku??ala izbolj??ati lansko uvrstitev iz belgijskega Erneeja, ko je zasedla prvo mesto v B finalu. Cilj slovenske trojice, ki se bo na pot v Anglijo podala danes v sredo, je izbolj??anje lanskega nastopa in preboj med najbolj??e v finalu A. Slovenske voznike pa čaka trdo delo, saj so zaradi
  • progi pred leti že slavil. Slovenska dirkača Sašo Kragelj (Geodrill RT) in Matevž Irt (Team MB) sta zasedla mesti med deseterico. Irt je bil četrti, Kragelj pa deveti. V seštevku prvenstva še naprej vodi Francoz Julien Vanni, Irt je šesti, Kragelj, za katerega je bila dirka v Faenzi šele druga v tej

• občina, priznanja najboljšim pa je podeljeval podžupan Marko Zidanšek. Pri ženskah je drugo mesto zasedla judoistka Urška Žolnir, na tretje pa kegljačica Miroteksta Barbara Fidel. Pri moških je drugo mesto zasedel motokrosist Sašo Kragelj, tretji pa je bil Rok Planinšek iz Društva za

Rezultati iskanja: 1 2 Naslednja Skok Gor